Про
проект

 

БЦ «ЛУВР» — це сучасний бізнес-центр класу «А», розташований прямо біля станції метро Лук’янівська. Будівля складається з 7-поверхової основної секції та секції з вежею на 17 поверхів, а також підземного паркінгу.

Практично весь фасад засклений для створення панорамних видів на місто. Комплекс управляється сучасними і ефективними інженерними системами. Вільне планування і розвинена інфраструктура разом з іншими перевагами створять справжній комфорт для вашої роботи.

luwr_logo
luwr_logo
luwr_logo
luwr_logo
luwr_logo
Характе-
ристики
Характеристики
 
luwr_logo
Панорамні види
З орендуємих приміщень секції Б (вежа) відкриваються захопливі панорамні види на місто. Бізнес-центр ЛУВР поєднує комфорт та естетичність у вашому офісі.
luwr_logo
Швидкі ліфти
8 ліфтів компанії «ThyssenKrupp» вантажністю до 1000 кг забезпечують високу швидкість переміщення – один поверх за дві секунди; а система управління пасажиропотоком скорочує час їх очікування.
luwr_logo
Конфіденційність
Ми цінуємо приватність наших клієнтів, тому подбали про окремі ізольовані входи і виходи з бізнес-центру. Для додаткового забезпечення приватності є спеціальний ліфт з парковки в секцію "А".
luwr_logo
Енергозбереження
Фасади будівлі вентильовані та утеплені мінеральним волокном, а вікна не пропускають тепло назовні. У приміщенні в усі пори року буде комфортна температура і ви не переплатите за опалення.
luwr_logo
Безпека
Бізнес-центр обладнаний контрольно-пропускною системою, а також системою контролю доступу, охоронними системами пожежної безпеки і відеоспостереження. Всередині бізнес-центру і на території працюють фахівці охоронної фірми "ЗЕВС".
luwr_logo
Чисте повітря
Вентиляційні шахти, оснащені вбудованою системою фільтрації, забезпечують кожне приміщення очищеним свіжим повітрям. Чілер-фанкойли кондиціонують і обігрівають повітря для комфортного мікроклімату в офісах.
luwr_logo
Пожежна безпека
В усіх приміщеннях встановлені системи пожежогасіння та оповіщення, контролю загазованості, виконаний вогнезахист металоконструкцій і проходок інженерії. Вжито всіх заходів, щоб запобігти виникненню загорянь і поширенню вогню.
luwr_logo
Зберігання даних
Бізнес-центр обладнаний власними серверами, структурованою кабельною системою і системою контролю доступу задля збереження даних із життєзабезпечення будівлі.
luwr_logo
Опалення
Власна котельня бізнес-центру на 2,48 МВт, з економнічними котлами Buderus, що розташовуються на даху будівлі і вмикаються залежно від потреби, а не за графіком. У будь-який час року в офісах підтримується задана температура.
luwr_logo
Паркінг
Підземний паркінг вміщує 80 автомобілів. Додатково передбачена зовнішня парковка для гостей бізнес-центру на 65 паркомісць. Обидва паркінги цілодобово охороняються та обладнані зарядками для електроавтомобілів.
Локацiя
 
Бізнес-центр «ЛУВР» розташований у Шевченківському районі Києва безпосередньо поруч з основними транспортними артеріями міста. До станції метро Лук’янівська 100 метрів.
До аеропорту Бориспіль 39 км
До аеропорту Київ (Жуляни) 7 км
До Центрального залізничного вокзалу 3,8 км
До Майдану Незалежності 3,7 км
luwr_logoluwr_logoluwr_logo